"Erik Kroon kent zijn doelgroep"
Geplaatst op 1 juni 2011Dit was de kop van het krantenartikel in de weekkrant.nl. Sinds 3 jaar, naar aanleiding van de crisis, heeft SOS Events besloten zich ook op particulieren te richten. En met groot succes. We zijn erg tevreden met het oprichten van deze winkel. Want wat is er nou leuker als toerist om op een originele manier de prachtige Veluwe te verkennen?
In het krantenartikel wordt verteld hoe Erik Kroon, oprichter van SOS Events, op het idee kwam voor de Veluwe Specialist en dit op zijn eigen manier heeft uitgevoerd.
Graag verwijzen we u door naar het originele stuk op www.weekkrant.nl. Hier staat het hele artikel en als u het leuk vindt meer informatie te lezen over de oprichting van SOS Events of verhalen die het bedrijf beïnvloeden verwijzen we u graag door naar de blog van Erik op http://www.sos-events.nl/blog
Laatste Nieuws
24 februari 2020
Bedrijfsuitje in het pretpark of dierentuin? Wij maken het interactief!15 januari 2020
Klimbos Garderen krijgt 10e parcours!17 oktober 2019
Benieuwd wie het brein is achter SOS Events?19 juli 2019
Opening Adventurepark Harderwijk een feit11 juni 2019
Businessclubleden VVOG te gast bij Adventurepark Harderwijk